muhteşem dış politikamızın bir neticesi. 

son olarak silahlandırıldığı ortaya çıkan ada keçi adası. keçi adası marmaris'in tam karşınıda 4 deniz mili uzaklıkta. yani 6 7 kilometre açıkta. 

ara ara yüzerek giderdim artık gitmeyeyim bari. göte gelmeyelim durup duruken amk. 

  • (0)
  • (0)
merhabalar sayın yazar, çokta diyen ağzınızın yayını silkebilir miyim lütfen. 

teşekkürler.

  • (0)
  • (0)
aslında çok da çaba gerektirmeyen hede. 

ilk dersimizin meyvesini aldık bakalım neler öğrenmişsin amk.

bak bak bir de yoğun iş tempom nedeni ile geç cevap verdim deyip açıklama yapmış. kafamdaki kelimelerden ancak 3 saatte anlamlı cümleler kurabildim demiyor da dalyarak. ahahah. aferin bana açıklama yapacaksın böyle yoksa keserim götünü bak. 

sözlerime başlamadan, ince bir kıskançlık sezdiğimi belirtmem gerekiyor. Çabanı takdir etmemek elde değil fakat yazıyı kime yazıdıysan hala virgülleri nerede kullanmak gerektiğine dair eksikleri var kamki. 

ayrıca cümlelerin uzun görünmesi için kullanılan gereksiz kelimeler de anlam bozukluğuna yol açmış. adsdfdsv. güldüğüme bakmayın bu duruma gerçekten kızdım. yani o her biri farklı bir muhtevaya sahip olan güzelim kelimeler sen salakça gelişi güzel koy diye mi var lan göt herif! gerçekten gerildim şu an. genç dimağlardan şimdiden özür diliyorum. 

son olarak sözlüklerde boş bakınız verilmez. verilse de parantez içinde gizli bakınız verilmez. bu verilse dahi parantezin kapatılması gerektiği unutulmaz. of ne cahil sikkolarsınız amk. şimdi çabucak entryini editle ve karşıma daha donamımlı bir şekilde gel. keyif almıyorum senden. 

hepinize öğreteceğim bu sözlük yazarlığını niteliksiz ipneler. 

eyyorlamam şimdilik bu gaddar. 

bu entry için puanım: 10/6

yakşamlar.

  • (1)
  • (0)
ne yazık ki standart bir yaşam formu için pek mümkün olmayan bir durum. 

aslında ben bu başlığın farklı bir versiyonunu açmıştım ama tam anlaşılamamış. bu sebeple konuyu tekrar ele almak ve fütursuzca ziyan entryler giyen mephisto kardeşimizi ilmimle aydınlatmak istedim. 

selam mephisto naber balım? yaptığım 8 saniyelik bir araştırma sonucunda girdiğin entryler hakkında fikir sahibi olabildim. zihnimi çok fazla yormama gerek olmayacak şekilde niteliksiz ve çöp entryler girdiğin için sana teşekkür ediyorum. 

bu bağlamda sana, içinde bulunduğun bataklıktan kurtulman adına öneride bulunacağım. eminim sen de yıkıkların en önde bayrak tutanı olmaktan sıkılmışsındır. bunun için kısa süreliğine senin edat bir ruhsal detoks uzamanın ya da adeta bir yaşam gurmen olabilirim. he ne dersin bebeğim?

eğer bu teklifime cevabın evet ise 1 adet 2 paragraflık entry girmeni rica edeceğim. sevgiyle kal. 

yakşamlar.

  • (0)
  • (0)
asılsız bir iddia. 

merhaba arkadaşlar ben allafron amk. mephisto naber lan dalyarak? ne yapıyorsun bakim? her neyse bu pek umrumuzda değil. 

öncelikle güzel dilimiz türkçeyi, maviş1453 edasıyla o büyük ve büyük olduğu kadar da gereksiz olan ağzınla istihlak ettiğin için seni tüm kalbimle kınıyorum. 

sonrasında ise, ya sözlüğü okumuyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun. ben tercihimi ziyadesiyle işsiz olduğundan okuduğunu anlamadığın yönünde kullanacağım. zira avamdan gelen iq seviyen okuduğunu anlayabilecek bir kabiliyete sahip olduğun hissini uyandırmıyor. 

bu minvalde, hem varlığımın tescili anlamında hem de iq seviyenin vasatı 100 civarlarına çıkması açısından allafron mahlaslı yazarı (ideolojik çatışmalar yaşayan ergen dimağın anlamakta güçlük çekmesin diye açıklıyorum ki bu ben oluyorum) takip etmeni önereceğim. 

kim bilir bu sayede belki bir gün şirinleri bile görebilirsin. 

yakşamlar. 

  • (0)
  • (0)