bdsm kültüründe itaat ettiren ve gücü elinde tutan kişi.
bu kişiler kadındır ve "sahibe" olarak adlandırılırlar.

 

bu şeyi para karşılığı yapan çok fazla kadın var ve şunu belirtmek istiyorum ki bdsm seks değildir. bdsm'de seks yoktur, varsa dahi kişilerin mental seksi vardır, ötesi olamaz.

uzun zamandır iş arıyorum ve ne yazık ki çoğu yer "kriterlerimize uymuyorsunuz." diyip geçiştiriyorlar, bir iş bulmak ve paramı kazanıp borcumu ödemek fikri beni çılgına çeviriyor ama bunu maalesef ki yapamıyorum.

bugün güzel bir karar aldım ve dönem bitene kadar sağlam bir iş bulamazsam dominatrikslik yapmaya başlayacağım.

 

bu işin orospuluk ile karıştırıldığını ve dominatrikslerin de herkesle düzüştüğü düşünülüyor ama durum öyle değil.

dominatriks hizmetçisini/kölesini kullanır, onunla asla cinsel açıdan birlikte olmaz. ona acı çektirir ve onu aşağılar, onu hizmetçisi ya da kölesi gibi kullanır. itaatkar ise sahibesine itaat eder ve onun sözünü uslu bir köpek gibi dinler.

 

bu iş böyle yani dostlar. her ne kadar cinsel dünyam itaat etmeye yatkın olsa da parasızlık insana itaat etmek yerine itaat ettirmeyi de öğretiyor.

  • (0)
  • (0)
asla yapamayacağım bir şeydir.

artık onaylanmış ve kesin kanıtlı bir kısırım, çocuğumun olmasının imkanı da epey düşük. neyse, ben asıl konuya geleyim...
çocuğum olabileceğini ya da olduğunu var sayarsam; geçmişimdeki çoğu şeyi onlardan saklayacağım elbette. annelerinin zamanında maruz kaldı tacizleri ve çektiği dayanılmaz acıları bilmek onlara acı verecek ve onurlarını zedeleyecektir. en azından ben bu durumu kendimden biliyorum, yaşıyorum da.

nereden duyduğumu tam olarak hatırlamıyorum ama bir yerde kızlar annelerinin kaderini yaşar gibisinden bir şey duymuştum, gülmüştüm o zaman. "var mı ulen öyle bir imkan?" demiştim ama bilmediğim bir şey varmış ki... öyle bir imkan zaten annenizin rahmine düşünce oluşuyormuş.

  • (0)
  • (0)
genelde laftan anlamayacak ya da bir sözcük dahi edilmeye değmeyecek kişiler için kurduğum, kullandığım cümle.

"eşeğe altın sener vursalar, eşek yine eşektir." diyor ya hani atalar, heh, işte o mevzu bu da.
olum, sen bu cümleyi söylediğin kişiye zehir de desen bal da desen adam gene anlamaz gene anlamaz.

ne kendinizi yorun kardeşim, ne de ağınızın tadı kaçsın.

  • (0)
  • (0)
çıkmaz fikirler ile boğuşan kişilerin varacağı sonuçsal bir önerme ya da önermesel bir sonuç.

büyük olasılık gece boyu hayatın ve anlamsızlığın birbirine olan bağını ve hayatın adaletsizliğini anlamak için kafa yormuş ki, böyle bir fikir çıkmış. yoksa sıksanız hani kendinizi böyle bir şey çıkmaz.

en az 7 aydır uykum düzende, bu arada 7 benim takık olduğum rakam, ve geçen gece bunu fark etmem ile son 8 ay içinde yaşadığım saçmalıklar ve zorluklar aklıma geldi. 11 kutu bitirdim ama hala düşüncelerim bitmedi ve bitecek gibi de değil hani.
telefonun şarjı 100, parlaklık sonuna kadar kısık, her canım sıkkın olduğunda açtığım bir müzik listem var... açtım en baştan listeyi, bitene kadar dinledim. tabii şarkı bitince telefonu geri elime aldım, saat sabah 05:23. "uyusam ne uyumasam ne anasını satayım, giyi scrubsını git hastanene işte. senin işin anca bu, hadi kızım." diyip kalktım. sonra da aklıma stajımın bittiği geldi ve yatağa gittim. yatakta da tavanı izledim. zaten bir 5 dakika geçmeden gözüm kapanmış.

uyandığımda sabah 9 olmuş, her yanım ağrıyor ve ateşim 40'a çıkmış. staj için olmasa bile düşmeyen ateşim için gittim o hastaneye, arkadaşım hiçbir sebep olmadığını söyledi. sebepsiz yere ateşim mi çıkmıştı yani? uykusuzluk beni işte böyle mahvediyor.

  • (0)
  • (0)
belli başlı izler için mümkün olmayan yöntemdir.

daha doğrusu, durum şöyledir;
yara izi kapanmaz, kamufle olur.

bir yara izini dövme yaptırarak kamufle etmek ise ilginç fakat bir o kadar da güzel bir yöntemdir. her yara izine gelmeyebilir bu işlem, gelmiyor da zaten.
bazı örnekler var ki, dövmeyi yaptırdıktan sonra iz çok daha belirgin ve yara izi daha fena halde. 

ince eleyip sık dokuyun bu durumda.

  • (0)
  • (0)