hayatımdaki yeri sabit olan tek şeyin mayonez olduğu bir süreçten selamlar. "cool story bro" temalı bir ay geçirerek 2019'u noktaladım, 2019'un ağzını kırayım.

çok güzel kararlar almış, mevcut halimden daha mutlu bir insan olmak için çok güzel adımlar atmıştım. sağlı sollu giriştiler. düşünürken veya hakkında konuşurken bile tüylerimi ürperten "ölüm" en tatsız haliyle geldi beni buldu, ne yapacağımı bilemeyerek "böyle olması gerekiyormuş"a sığındım ama böyle olması gerekmiyordu.

bazı şeyleri sindirememişken bir tekme daha geldi, bir kaybetme korkusu daha yaşayıp sağlıktan daha önemli bir şey olmadığına bu kez ikna oldum.

defalarca salak yerine kondum. en hassas olduğum noktalardan vuruldum. gözüm kapalı güvenebileceğim sayılı insanların gözümü kapattığım an yok olabileceğine şahit oldum. bunu ilkokulda da yaşamıştım, beni tutacağına güvenerek kendimi kollarına bıraktığım arkadaşım bir kenara çekilince kafamı tahtanın kenarına vurmuştum. allah belanı versin, hala affetmiyorum.

hiçbir şeyin beni heyecanlandıramaması çok boktan bi durum. sabah uyandığımda apartmandan çıktıktan sonra atacağım adımları bile planlayan, saatler öncesinden yiyeceğim yemeği ve üstüne içeceğim kahveyi düşünen halimi özledim.

aman neyse be. bi günlük alıcam kendime, başlığı sahiplendim iyice. söylemek istediğim de şu: herkes hak ettiğini yaşar diye bir şey yokmuş, böyle şeyler hak ettiğimi sanmıyorum hiç.

  • (2)
  • (0)
selamun aleykum hayirli isler. bayadir bu basliga gelmedigimi fark edip bi ugrayayim dedim. 

her zaman oldugu gibi yine baskasina degil de kendime soylemek istedigim seyleri yazmak icin bu basliga tikladim minnos parmaklarimla.

ama su an vazgectim. birkac gune ayni boku yine yerim nasil olsa, gerek yok simdi ugrasmaya. hosca kalin.

  • (0)
  • (0)
bu basliga her denk gelisimde bana "aa harbiden oyle" aydinlanmasi yasatan kisidir. en son sarilma eylemi, farkinda olmadan yaptigim bir sey oldugu icin bu baslik bir daha karsima cikana kadar aklima gelmiyor bu durum. 

insan olmak cok eglenceli bi sey aslinda. turlu turlu huylarimiz varmis, her gecen gun biraz daha sasirtiyor. 

  • (0)
  • (0)
başlığı "depremi" diye açtım ama on dakika arayla büyüklükleri 5.0 ve 4.5 olan iki deprem oldu.

sözlük o kadar ölü ki kıyamet kopsa bizim gündeme bi hafta sonra düşer.

izmit'te hisseden bi benim gibime geliyor, kimsenin ruhu duymamış.

  • (0)
  • (0)
herhangi bir sonuç bulunamadı. bu partiyi aşağıdan siz oluşturabilirsiniz.

olmayan partidir. ahahha düşünsene kendi sözlüğünde herkesin doğum günü kutlanıyo, bi seninki kutlanmıyo. çıldırırsın.

ben tam kutlayacaktım da acil bi işim çıktı. yoksa biliyosun.

  • (0)
  • (0)