kedi sahiplenmek

yalvarıyorum o duyguyu yaşasın herkes. dünyanın en güzel şeyi bir kediyle uyuyup uyanmak onun tüm sorumluluklarını üzerine almak o olgunluğu hissetmek . laf olsun diye söylenen şeyler değil bu canlılara “ oğlum, kızım “ diye hitap etmek. gerçekten hissediyorsunuz. mutsuz, gergin olmak imkansız onlarla.tarif edilemez.
herkes bir kediye bakacak kadar sabırlı değildir. sabırlı bir insansanız sahiplenin size yalvarıyorum, aksi takdirde bakamayıp sokağa bırakanlar olacaktır ama gerçekten çok güzel bir duygu kedi sahiplenmek, bakmak yapabilecek olanlar, elinde imkanı olanlar kesinlikle bir kediye baksın.
dünyanın en mükemmel hissidir ancak geçici bir heves uğuruna yapılmamalıdır. kedişler de bir canlıdır unutmayalım. ya ama var ya böyle evin içinde geziniyor tam bir bot.
gözleriyle sürekli takip edilmenin ürpertisini yaşarsın. bazen en uzaktan kafasını kaldırıp seni dikizler bazen de birden yanında biter. bacaklarının arasında sürünür. o sırada kafasını vurur sana. bu bir çeşit tokalaşmadır. ilgi arsızıdır. pisboğazdır; mama kabını ağzına kadar doldurup karnını doyurduktan sonra sofraya dahil olmak için patisinden geleni yapar. keyif düşkünüdür; evin en rahat yerini o bilir. evin babasına kafa tutmak pahasına baba koltuğuna yapışır. ben bir canlının en az insan kadar karakteri olduğuna, kedi sahiplenmeden bilemezdim. bilmek gerekirmiş böyle şeyleri...
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org