Huzur, mutluluk, sevinç, şaka lan şaka zaten ne düzgün geçtiki bu sene nisan ayımız düzgün geçsin sanırım nisan ayından tek beklentim bitmesi olur. Deprem, karınca, korona, hanta, çekirge, şehitlerimiz, ölümler, sizin için ölen kişiler. ulan sanki dünya simülasyonunun başına bir çocuk yerleştirdiler rastgele tuşlara basıyor. Hayır Gta mı oynuyoruz lan biz neyse. İlk önce bir hesoyam yazayım sonrasındada bigbang yazdıkmı tamamdır kökten çözüm. 

  • (0)
  • (0)
Sadece gözü kör olmasın allah bu şarkıların belasını versin amk. Ulan başımı yastığa koyuyorum, güya instagramda biraz dolaşıcam karşıma çıkan sayfa reklamlarındaki şarkılar bile hatırlatıyor. Hay 1dakikalıkşarkı sayfanıza tüküreyim. Ulan hatırlayınca değiştiremiyosunda dinleyesin geliyor sonra sinirlerin bozulup efkarlanıyorsun. Hayır alkol alıcak parada kalmadıki içeyim.

  • (0)
  • (0)
Her insanın vardır bir kötü komşusu benimki biraz daha kötü sanırım olaylar olaylar o zamanki aşırı değerli bir arkadaşımı savunmak için kendimi topa atmıştım ve yapmam gerekliydi ardından sen niye bunu yaptın diye
 spoiler!
Sevgilisine sevgilin seni aldattı.
Dedim diye evimi güya bıçak ile basmaya kalmıştı gece gece ne göreyim 2 erkek evinin önünde bağıra bağıra ona küfür ediyor, eski kırkayak sanırım çıkar kızı savunurdu gerçi yeniside aynısını yapardı peki kırkayağı güya bıçak ile tehtit ettiyse ne yapar? Alır eline sigarasını. Alır eline kahvesini saat önemli olmadan sadece balkonda oturup güle güle izler. Diyeceğim şudurki üzmeyin birbirinizi. Ama sizi üzmeye çalışanada acımayın. Umrunuzda olmasın.

  • (0)
  • (0)
Ey sözlük vasiyetimdir ben geberip gittikten sonra umarım paragraflarım uygulanır, açıkcası etrafımda gerçek dostlarım olduğunun farkındayım fakat adımı hatırlayan 3 5 kişi olsa yeter o yüzden 100 200 kişinin katılacağı bir cenazem olmasın lütfen, mezarıma gelen olsun istemiyorum sadece hatırladıkca bir fatiha okuyanımız olsun yeterli. Ve asıl 2 büyük vasiyetimden birisi beni hatırladıkca bir kumbaraya 1 tl atın attığınız her 1 tl yi yıl sonunda bir çocuğu sevindirmekte kullanın, asıl emelim ise şudurki birazcık empati yapmayı öğrenin.

  • (0)
  • (0)
Yani şu başlığı aralık ayında görseydim mutluluk huzur gibi zırvalar beklerdimde zaten olmazmış. Bizmi 2020 ye girdik omu bize tartışılır, sanırım sonraki yılı göreceğimiz yer mezarlık olacak. Deprem,şehit,virüs,uçak düşmesi,çekirge şu bu o bunlar şunlar onlar her neyse liste uzar uzar gider. Sanırım şu sıralar 2020 yılından tek beklentim yaşamak yada hiç yoktan yaşamaya çalışmak ve bu hergün zorlaşıyor yani ne bileyim zengin beylerimiz günlerini gün edip eğlenirken yada kişileri üzen kişiler bol kahkaha atıp karşıyı unuturken, yine ezilen ve yine üzülen hep neden biz oluyoruz? Neden ben neden sen? Artık durum ne anlatayım üzen gülüp eğlenir üzülen yalnız kalır. Yani ne kadar sürer bilmem mezara girmemiz o ayrı konu belki yarın belki biraz daha uzun ama gittiğim yerden sizlere hakkımı zor helal ediceğe benziyorum o zaman gülermiyim hiç bilmem ama ağlıyacaksam bile tek ağlıyacak kişi ben değilim sevgili sözlük sanırım helallik isteme vakti geldi hakkınızı helal edin kendinize iyi bakın yada bakmayın sizin kararınız. Son olarak umrumda olmayan insanlar kontejyanına hoş geldiniz sevgili sözlük çıkışlar hiç bir taraftan yoktur iyi yolculuklar dilerim.

  • (0)
  • (0)