kutup sözlük

6 yıllık geçmişine saygısı olmayan yönetime sahip sözlük.
güzel kardeşim reklam yapmayı istemeni anlıyorum farkındayım sağda solda duyuyorsun nar sözlüğü ama usturuplu takılmak gerektiğinden bir habersin belli ne bekliyorsun şimdi sen bunu yazdın diye herkes sözlüğüne mi gelecek.
gecenin saat ikisi olmuş yoruyorsun beni.
bak al kullanıcı adını bana özelden yaz, abi reklam yapabilir miyim diye bende seni sosyalmedyada bile paylaşayım. kirve sözlükten bir farkınız olsun.
bu arada benim rakibim hiç bir zaman siz olmadınız, olmayacaksınızda sizin ağa babalarınızı gözüme kestirmişim ben.
inşallah bugün yaşananlar fevri bir çıkıştır ve diğer yöneticiler bu ile onay falan vermemiştir.
türkiye'nin en iyi tematik sözlüğü.
dün üye olduğum ve ısınamadığım sözlük. adından mıdır nedir sözlüğün temasına dahi ısınamadım.
sözlükler alemine 2013 yılında giren ilk çift frameli sözlük olmasıyla dikkat çeken sözlüktür. sloganı " farklı kutupların sözlüğü "
daha sonra sağ frame sözlükten ayrılıp (bkz:bedevi sözlük) adı altında depolanırken sözlük sol framede çokta sıkı olmayan bir formatla yoluna devam etmektedir.
rabia naz hakkındaki önergenin akp ve mhp oylarıyla reddedilmesi hadisesini sol framenin başına sabitlemeleri nedeniyle teşekkür ve tebriklerimi iletmek istediğim sözlüktür.
kaliteli sözlük 10 aydan uzun süredir hem orda hemde uludağ gibi sözlüklerde yazıyorum incide 14 yıldır yazmaktaydım sonra silik yedim neyse sadede geleyim sizler beni değişik olarak görup dışlıyorsunuz ama bu kadar sözlük halkı dışlamıyor belkide asıl değişik sizsinizdir.
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org