nar sözlüğün oylama konusundaki duyarsızlığı

gözüme takılan durumdur efendim. insan okunuyor mu , okunmuyor mu elbette bilmek istiyor. sol framede ne kadar çok entry girilse de normal bi entrynin oyu 2'yi 3'ü zor geçiyor. neden entrylere gerekli sevgi ve şefkati vermiyorsunuz sayın yazarlar?
ben eksilenmekten keyif alıyorum dediğimde dalga geçiyorum zannediyorlar. sözlüğün en önemli unsurlarından biridir oylama yapmak. eksi olsun artı olsun yazılanların oylanması okunduğunu gösterir. ister istemez insanın yazma arzusunu etkiliyor. bu yüzden sevgili sözlük yazarları lütfen eksilendim diye üzülüp, "kim eksiledi lan beni!" diye tribe girmeyip entry'lere (+) veya (-) oy verin ki yazan kişi yazdıklarının okunup okunmadığını bilsin. bu önemli. eksi alınca üzülen insan da o aşırı naif kişiliğiyle yazarlık yapmasın, yazarlık ona göre değildir.
oylayanı s*ksinler adımız çıkıyor.


ayrıca sebebini öğrendim. çoğu eski yazar uludağ menşeili olduğu için orda favlamak (açık oylama) yavşamak anlamına geliyormuş. (bu nasıl bi saçmalık aq ahahuahaha) ondan burda erkeklere attığım fav sonucu bazı kişişerce gay ilan edilmem normal.


edit: incinin "bu konuda" gözünü seveyim. eksi yetmez bide söverdik en yaratıcı sövene reyiz derdik.
duyarsızlık konusunda hızlıca ilerliyoruz. önceleri böyle değildi.
benim de dikkatimi çeken duyarsızlıktır.

artı oy verince nick görünmüyor, keza görünse de ne değişiyor anlamıyorum ya neyse. ben bir başlık içinde hak verdiğim ya da vermediğim 2-3 girdiye birden oy veriyorum bazen. elinizi korkak alıştırmayın efenim, basın artıya eksiye.
hakkında milyonlarca başlık açılan konu.

biraz adam gibi adam olun da oylayın, sözlükte gözünüz kapalı geziyormuş gibi davranmayın. artı-eksi oy istemesek evin duvarlarına yazarız, kağıda yazar uçak yapıp komşunun penceresinden içeri atarız.
mevsimsel bir rahatsızlık olduğunu düşündüğüm duyarsızlık.
yalan bilgi amk.
bu mal yazarların bir huyu var...
seni sevmez ama eksi vermeye üşenir.
ama senin başlığının altına yahut nickaltına seni gömdükleri anda, sikko kankaları çok güzel oylayabiliyor.
bunlarda böyle amk, ne yapacaksın.
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org