nar sözlük deşarj olma köşesi

olamıyorum sözlük, deşarj olamıyorum.

dağı taşı...
şu aralar insanlardan o kadar çok sıkıldım ve yoruldum ki, uzun uzun yazmaya içimdekileri anlatmaya sinirimi boşaltmaya bile halim yok sözlük. ama bir ara tekrar uğrayacağım bu köşeye.
uyuyamıyorum sözlük. erkenden yatağa girsem de uyuyamıyorum. beni uykumdan eden herkesin her şeyin ta aq
türkiye’deki çarpık kentleşme buralarada yansıdı.gecekondu diker gibi kaçak başlık dikiliyor.ee seçimlerde bitti buraya tapuda vermezler.fazla şey yapmayın inci sözlük soğuktur şimdi...
(bkz:formatı silkiyorlar yetiş ya eleştiribey)
sözlük yazarlarının gelip içindekileri anlatıp, sakince terk edecekleri başlıktır.

daha öncelerde söylemiştim tekrar uğrayacağımı. kısmet bugüneymiş.

az önce sözlükte muhteşem bir başlık * ve altına girilen iki entryi okumuş ve içimden " bu başlığın tesadüfen karşıma çıkmasını ve başlık altına yazılan bu iki muhteşem entryi bana okuttuğun için teşekkür ederim tanrım. resmen sözlüğün seviyesini yükseltmişler vs" diyordum ki, başka bir başlık * dikkatimi çekti ve başlığa tıkladım. altındaki yazılanları okumaya ve oylamaya başladım. başlık altına yazılan en son giriye geldiğimde * orada bir kelime dikkatimi çekti. anlamını bilmediğim için google arama motorundan küçük çaplı bir araştırma yaptım ve modum anında düştü. bu kelimeye zaman ayırıp baktığım ve anlamını öğrendiğim için kendimden nefret ediyorum şu an. gereksiz, edepsiz bir bilgi ile yaşamaya devam edeceğim için acıyorum kendime.

bu entryi yazan yazarın profiline girdim ve biraz göz attım. bir çok entrysi eksilenmiş ve narhanesi de eksilerde. bu yazar sözlüğe ilk geldiğinde efendi gibi yazılar yazıyordu. sonradan kendini baya bir bozmuş. ya da ilk başta kendini efendi gibi gösteren ama asıl yüzü bu olan bir yazar da olabilir.

eğer özün, sözlüğe ilk geldiğin gibiyse öyle olmaya devam et sayın yazar. küfür etmenizi veya garip, ahlaksız argo kelimeler kullanmanızı hoş bulmuyorum.


şimdi sakince terk ediyorum bu başlığı.
ben şu entariyi şuraya park edeyim sonra editlerim.

t: yazarların kendini rahatlattığı başlık.
uyuyamıyorum arkadaşlar. yaşananlar, yaşanacak olanlar... bunlar, bunlar çok fazla. artık bu benden, bu ruh, bu psikoloji, bu kalp kaldıramıyor bunları. fazla geliyor. ağır geliyor. bir annenin bir nevi kızının kucağında can çekişmesi, son nefeslerini alması, vermesi ve gökyüzünde bir bulut olması... bunları kaldıramıyorum artık. ruhum acıyor. hatırlıyorum. acı çekiyorum. nefes alıyorum. acı çekiyorum. ağlıyorum. yanaklarım soğuk, büyük damlacıklar ile ıslanıyor. boğuluyorum. gözyaşlarımda, hatırların en derinliklerinde, karanlıkta. 10 yaşında. 11 yaşımda...
deşarj olurken kime karşı oluyoruz. peki bunun sınırı nedir .
"bu gecee kapına dayanabiliriiiiim
bağırıp adınııııı haykıraaaaabiliriiiimm
ey yine çılgın saatlerim başladııoeeeee
eyyine gergin saatlerim başladıeeee"

yazarların rahatlama amacı ile kullandığı forumsal bir başlıktır.
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org