nar sözlük

  • /
  • 30
yazacak bir şey bulamadığım da nedense hep sözlük formatı'nı ve kurallarını okuduğum sözlük.

şu an 352.'yi dönüyorum.
minnoş lakin etkileşim azlığı ve yazardan çok üye kitlesi olduğu için akışın yavaş ve az olduğu sözlük. eksi bari verin ya bedava bedava
e posta adresimin kod linkini onaylatamadığım sözlüktür inci sözlükten buraya modların dahi liseli olması sonucu terfi ettim bakalım duruma :-)
canın sağ olsun.
umarım yazarlar seni daha hızlı kullanma imkanı bulurlar.
umarım yöneticiler senle daha çok ilgilenirler.
umarım yarının güzel ve aydınlık olur.
hoşçakal.
boş zamanlarda açıp okumalık zaman geçirmelik atıştırmalık bir yer.
bugün küçük bir trolleme girişimimin olduğu mecra. biraz daha sürdürülebilirdi ama gerek görmedim. sözlüğün yaprak bile kıpırdamadığı zamanlarda sözlüğe ilgi gösterip "bakalım hayatın sırrını verecek mi bu düdüklü tencere" tavrınız keyifliydi. ayrıca sergo buranın demirbaşıdır. modlara emanettir. sözlükten uçurmayı bırakın yerinden oynatılamaz.
kendisi ve yönetimi durmadan eleştiriler altında olan sözlük.
kolay değil sen küçük sözlüksün götün başın ayrı oynamasın ikazlarına her platformda cevabını verdi.
ortamlarda 2 ay sonra kapanır gider yhaa beyanları verenlere inat 2 yılı devirmeye doğru hızlı adımlarla ilerliyor.
evet yazarlarını reklamlarla boğuyor çünkü yapması gereken atılımlar için ufak çaplı bir gelire ihtiyacı var. evet yavaş ve birilerinin anlamak istememesine rağmen sorun ne hosting bağlantılı nede yardımcı diğer kodlama ile ilgili tüm sorunu kökünden çözecek ve kendisinin varlığını hala tartışma cüreti gösterenlerin ağzını kapatacak atılımı ile türkiye sözlük platformları içinde kalıcılığını herkese kanıtlayacaktır.
yönetimi için onlarca şey söylenmesine rağmen şeffaf ve tarafsız yöneticilik anlayışını koruduğu ve herkese eşit davrandığını bilmeyen kalmamıştır. yönetimi sabır gösteriyor diye haklarında birçok dedikodu üretilmiş olmasına ve üzerlerinde baskı kurulmaya çalışılmasına rağmen ilk gün nasılsa bugünde o şekilde yönetmeye devam eden insanlardan oluşan bir yönetime sahiptir.
vefa duygusu en yüksek seviyede bulunan kıymetli birçok yazara sahiptir kolay değil bunca reklamın ve yavaşlığın içinde hala burada yazabiliyor olmak.
etkileşimi düşük sadece okumayı seven birçok takipçisi mevcuttur ki bunun kanıtı global ve yerli alexa sıralamalarında her gün üzerine koyarak devam eden gelişimidir.
işin özü yazarlarını yani dostlarını seven yönetimi, yönetimini eleştirerek daha başarılı olmasını sağlamayı planlanan birçok yazarıyla herkese inat ayakta kalmaya değil daha ileriye gitmeyi başaran sözlüktür.
dürüst konuşmak gerekirse gördüğüm en yavan sözlük. belki iyi bir başlangıç yapıp bunun verdiği özgüvenle sözlük sahipleri saldı her şeyi, belki otoriteleri zayıftı ve şimdi otoriteyi sağlamak daha zor geliyor bilemiyorum ama kötünün de kötüsü. saçma başlıklar, anlamsız giriler, küfürler. bir olmamışlık, bir zorlanma hali. eleştirilecek şey her daim vardır benim derdim teknik aksaklıklarla değil derdim sözlüğün ruhuyla. sıfır özgünlük, sıfır girişim. ordan burdan alınmış tutanın elinde kalır sözlük.
herkese merhabalar.
uzuuunca bir süre önce şuradan da rez alalım diyerek kayıt olmuştum buraya.
ilk göz ağrım olan sözlük dışında bir yere yazmıyordum. ihtiyaç duymuyormuşum çünkü.
şu an her yerden ve herkesten soyutlanmak istediğim için buraya geldim.
burada beni kimse tanımıyor.
rahatça içimi dökmeme izin var mıdır ahali?
bir de şey itiraf başlığı gibi bir başlık aradım da bulamadım var mı öyle bir şey?
gittik. bir yıl oldu döndük. ama sol kanat hala akmıyor..
  • /
  • 30
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org