okuldaki güzel kızlar listesi

her gün sabah saçlarımı yapıyor, kendime bakıyorum. jölemi saçıma sürüp okuldaki güzel kızlar listesini katlayıp cebime koyuyorum.
dış görünüş önemli değil ama ilk kez tanışacağım bir kız için önemli olmalı.
asıl marifet dilde . bir dişi canlıya bülbül gibi ötttüğüm zaman, en etkileyici aforizmalarımı yaptığım zaman; onları gerçekten avucumun içinde hissediyorum. onların bana bakarken gözlerindeki ışıltıyı görüyorum. "lütfen susma" diyen bakışlarına göz kırpıyorum.
akşamları okuldaki kızlarin listesini açıp içlerinden güzelliklerine göre sıralama yapiıyorumm. çirkinlerin kalperini kırabilirim; onlar tolerans gösteriyorlar bana. zaten başka şansları da yok. güzel kızlar ağzıma sıçsa ses etmem, çünkü başka şansım yok. güzel kızlardan salak olanlari yani notlari dusuk olanlari gözüme kestiriyorum. sabah kantine geldiklerinde bir bahane ile yanlarina yaklaşıyorum. onlara coğrafyacının açık kalan fermuarından söz ettiğimde eşşek gibi gülüyorar. bir süre takılıp sevgili oluyoruz. sonra başka kızlara da yavşadığım için beni terk ediyor.
sevgiliye sahip erkeklerin bana oranla bahsi geçen hünere yani yavşama becerisine fazlasıyla sahip olduğum kanısına vardım hatta bir çok kes kalite kontrolcüler tarafından da onaylandı. bir tek ben yavşak değildim, çevremde bir çok yavşak arkadaş tespit etmiştim. ama onlar benden farklı olarak yavşaklıklarını gizleyebiliyorlardı.
ben düşüncelerimi açıkça söyleyince kaybediyorum. çenemi tutmam lazım. okuldaki güzel kızlar listesindeki tüm kızların üstüne birer çizik çektim, katlayıp tekrar cebime koydum bu düşünceler içerisinde. aynaya bakınca çirkin olduğumu fark ettim. bunu listedeki kızlardan hiç birisi söylememişti şimdiye kadar. ilk defa ne kadar çirkin, kötü bir insan olduğumu okuldaki yakışıklı erkekler listesi tutan başka bir kızın listesinde kendimi göremeyince teyit ettim.
kesinlikle her gencin cebinde bulunması gereken listedir. her gece uyumadan tekrar edilmeli, sabah kahvaltısında da bi göz atılmalıdır.

sınava girerken de yanınızda olsun, bi işe yarar elbet.
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org