siverek'te katliam var

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde bir aile Zülfikar İzol'un adamları tarafından bir aile taranarak öldürüldü. Bir çocuk ailesinin ölümüne sessizce tanık oldu, katliama kayıtsız kalmayın! Bir aileyi taramak ne demektir, gencecik çocuklara kıymak nedir? İki kişiyi ezerek öldürmek nedir bu kadar mı değersiz lan bu insan oğlu.
  • (1)
  • (0)

yorum yapmak için giriş yapmalısın
Öncelikle kaynak nerede AMK
İzol aşiretini anlatan ve şu anda Mersin'de turizm işletmeciliği yapan Hamit izol beyefendinin aşiret ve öteki yüzü kitabını okudum. Kitapta kan davaları tam otomatik silahlar ,polis ve jandarma içinde köstebekler çarpıcı bir dille anlatılmış.
Katliam insanlık suçudur. Eğer güçlü güçsüzü istediği gibi ezerse toplumda anarşi başlar. Katliamı yapanlara gereken en ağır ceza verilmeli.goruntuler korkunçtu Allah kimseye yaşatmasın.
  • (2)
  • (0)

yorum yapmak için giriş yapmalısın
arkalarını merkezi bir çeteye bağlamış lokal bir çetenin kendi kanından insanları mal mülk uğruna vahşice katletmesi hadisesidir. anne babası katledilen genç kadının ifadesiyle soykırımdır.

buna inandığım için isterlerse beni 40 yıl katıksız hapse atsınlar fakat bu elim hadise sözlüklerde gündem olmasaydı tutuklanan 4 katilin şu an serbest olacağını düşünmekteyim. bugün memleketin dört bir yanında devlet yoktur. valiler, kaymakamlar temsili olarak varlardır. taşraları akp il ve ilçe başkanlarının idare ettikleri sır değildir. bu korkunç bir durumdur.

bu vahşi olay giresun'Da ölümüne bakan beyleri tanıyanların adı karıştığı rabia naz cinayetiyle beraber düşünülebilir. hani aydınlatılması için verilen önergeye akp ve mhp milletvekillerinin ret oyu kullandığı önerge.
  • (1)
  • (0)

yorum yapmak için giriş yapmalısın