braveheart

Durum: 866 - 0 - 0 - 0 - 19.07.2019 00:57

Narhane: 1377 - ka(nar)ya gibi şakıyan yazar

11 ay önce kayıt oldu. 4. Nesil Yazar.

Sevmeyi beceremedim,becermeyi sevdim..
  • /
  • 87

kokusu mutlu eden şeyler

tinerci oldugumu düşünecekseniz tiner yerine benzin diyebilirim. ama öncelik tabiki tiner de.

lockedout

kendisiyle çok fazla muhabbetim olmadıgından nickaltına elle tutulur bişeyler yazamayacagım yazar. ama genel olarak giydirmişler mi ne.

zeşe

hanimiş benim sincabım hanimiş benim tırtılım.

sözlükten uçurulmam pahasına olan biteni ifşalıyorum

eger ifşalanadan uçurulursan seni tanımak güzeldi böyük adam hodo olloho omonot ol. bergen dinleyen sergen

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

hayatında hiçbir bokun sahibi olamadın. baban hep derdi oglum sen bir bokun sahibi olamassın diye ne kadar da dogru söylemiş. ne okulunu okuyabildin nede adam gibi bir işin oldu. 24 senelik hayatın boyunca boşa yaşayıp götünü kaşıdın. yeri geliyo sigara almaya bile paran olmuyo. ne ailenle adam gibi geçinebildin ne arkadaşlarınla. ömrünü verecegin kız bile senden ayrıldıgını söylemeye tenezzül bile etmedi. yani boş gezenin boş kalfasısın.


ama neyi kafana takıyosun ki bilader. hayatını adadıgın insanları onkoloji servisinin kapısında mı bekliyosun. veya hayatına engel olabilecek bi hastalık mı var. organ nakli bekleyen kaç tane hasta var biliyomusun.

hayatında neyle karşılaşırsan karşılaş saglıgının kıymetini bil şükret. çünkü yaşadıgın 1 saati tekrardan yaşama şansın hiç yok sen sen ol senin kıymetini bil.

seri artı oy veren melek

17 dakika önce artıya bogan melek. varlıgın bana kuvvet verdi iyiki varsın. seni tanımak isterim yigidim numaranı verde akşama iki bardak çay içelim.

nar sözlük instagram paylaşımları

instagramcı arkadaş sanki yemin etmiş dercesine katiyen benim entrylerimi paylaşmamakta. hayır garezi varsa söyle de umut etmeyelim. bu konuda biraz daha eşit olmadı dilegiyle.

15 temmuz 2016 gecesi nerdeydiniz

çayırava köprüsünde e-5 karayolunu 29 arkadaş trafige kapatmaya çalışıyodum.

braveheartı nasıl bilirdiniz

ev ile işin arasına sıkışıp kalmış fişşek delikanlı.

3 yıl sonraki kendine not bırak

aldın mı hayalini kurdugun arabayı yalan söyleme hala alamadın. biriktirdigin parayı karıyla kızla yedin ibneeeee.
  • /
  • 87

braveheart

genelde benimle aynı saatlerde yazdığı için gözüme çarpan yazar. severek takip ediyoruz gıral.

braveheart

girdiği entrylerle kalbimi fetheden yazar. ne güzel yazıyorsun hiç bitmesin.kalemine sağlık. iyi yazmalar,hoş geldin.*

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

dengesiz, bir gün dediği diğer günle uyuşmayan, sürekli trip atıp tüm ilgiyi kendi üstüne çekmeye çalışan ilgi manyağı insanları bugün hayatımdan çıkardım. kilo vermiş de hafiflemiş gibi hissediyorum. bundan sonra kafamı bozana kapıyı göstereceğim ben de insanım mnakoyayım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yirmili yaşların ortasına kadar, yani en azından 25 yaşına kadar hayatımızla ilgili önemli bir karar veremesek keşke. birileri engel olsa " yapma ileride saçma sapan gelecek sana bu" dese ve bu söze velev ki itimat etmiş olsak; ne kimsenin peşinden koşardım, ne mezun olduğum bölümü okurdum, ne öfkeliyken bir karar alırdım, ne aile üyelerimle zıtlaşıp dururdum, ne de eve kapanıp mutsuz olurdum. hiçbir şey anlamadan geçip gittiğimiz gençlik evresi, ikinci çocukluktan başka bir şey değil zira.

elbette yukarıda saydığım hataları yapmayan birinin kendisini bulması mümkün değil. şimdi yapmayacak olduklarımı bir zamanlar yapmış olmam ve bundan pişmanlık duymam harikulade aslında. olgunlaşmak, saçlardaki aklarla yahut upuzun bir sakalla olmuyor çünkü. yaşadığımız pişmanlığın büyüklüğü olgunlaştırıyor bizi, adam olmamızı sağlayan süreç, geçmişte yaşadığımız pişmanlığa gülüp geçebildiğimiz evrede başlıyor.

hayat garip gerçekten.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ne bekliyordun ki boncukluhece?

22 sene yürüyüp 22 adım yol alamamışken tüm bu yenilgiler arasında öyle kıymetli bir şeyi kazanmayı mı? biliyorsun artık öğrendin, sen hep o ilk sapakta bırakılan, vazgeçilen olursun. sen onların yangında içerde bırakmayı akıllarına getirdikleri ilk şey olursun. sen yaktığın yangınların tam ortasında belki bu kez başka olur diyerek her seferinde başka şekilde yanarsın. ne bekliyordun ki?

olası bir istanbul anadolu yakası buluşması

istanbul’da değil karşıda gerçekleşecek olan buluşmadır. istanbul zaten avrupa yakasındadır. aksini iddia eden karşıda oturuyordur.

yürüyen merdivende yürümek

olması gerekendir. aksi durumda zaman kazandırmıyor.

yine de tercih meselesi. ille de dikilmek istiyorsanız sağ tarafta dikilin. sevgilinizle oynaşmak istiyorsanız otuz saniye bekleyin, merdivenden çıkınca oynaşırsınız. ben basamakları patır patır tırmanırken götünüzün önüme engel olması hiç hoş olmuyor. sol tarafı salın birader.

üstteki yazarın yaşını tahmin etmek

bir alttaki yazara soruyorum

belediye başkanı

bağcıların belediye başkanı.


ömür boyu mutlu olmak mı?
ömür boyu zengin olmak mı?

pucca

askerde erat arasında gelenektir yeni devre askerlere şafak kaç diye sorulur. bunu soran usta asker adı gibi bilmektedir aslında karşısındaki acemi askerin şafağının comollokoluğunu. saf asker cevaplar ''460'' soruyu soran alır eline sazı, ''460 neeyy lann, adam mı öldürdün sen ki 460''
bu davranış anladığım kadarıyla askerler arasında kendilerini rahatlatma davranışıdır. kuş kadar psikoloji ve sosyoloji bilgimle bunu çözümlemeye kalkışmayacağım.

bugün kendisinin 5.5 yıl hapis cezasına çarptırıldığını öğrenenince, ne yapmış bu kadın adam mı öldürmüş dediğim kadındır. kanaatimce paylaşımlarının hoş görülecek hiç bir yanı yok. ama yani ne yapmış da bu kadın 5.5 yıl ceza almış, adam mı öldürmüş? banka mı soymu?

adam öldürenlerin, uyuşturucu baronlarının, ana muhalefet partisi lideri yakmaya çalışanların 5.5 gün hapis yatmadığı bir hukuk eko sistemi içindeyiz.

istanbul'da 803 bin oyla kaybetmekten hiç bir şey anlamamışsın akp demek istiyorum. bir belediye başkanı mitinginde neden 100 binler ''hak, hukuk, a da let'' diye bağırır diye kendi kendine soruyor musun? bence sormuyorsun zira her geçen gün bu konuda kendi ayağına sıkmakla meşgulsün. korkarım bu yollsa hukuku da geri dönülmez biçimde kevgire çevirdin, bizi de.

Toplam entry sayısı: 866

sözlüğün efendi erkekleri

içinde bulunmaktan mest oldugum başlık.
benim binbir yüzüm var kim neyi hak ederse onu görür. varlıgınıza duacıyız efenim. ayrıca listede olamayan erkekler bile varken listedekş bayanlara da müteşekkirimmm.

d o l l h o u s e

ruh hali her zaman kartal kovalayan çılgın muhabbet kuşu olan civanmert yazar.

be my eyes

yaklaşık 1 sene önce görme engelli adanalı bir kardeşimle irtibat kurdugum uygulamadir. faydaları saymakla bitmeyecek bir uygulama oldugu kadar görme engelli kardeslerimizii kotü insanların eline düşmesi içten bile degildir.

kadına en çok yakışan enstrüman

her kadın için aynı şeyi söylemek doğru değil.bazıları bir keman gibi eşsiz zarif ve rahatlatıcı bazılarında davul gibi kaba biçimsiz ve rahatsız edici. ama davul olanlarında uzaktan hoş gözüktüğünü atlamamak gerekir.

mucuklu sucurta

kim oldugunu pek tanımıyom ama guzel yazıyo.
keske nickini eva mendes yapsaydin cok daha hos olurdu..

içine girince çıkmak istenilmeyen yerler

nar sözlük'ün en güzel kadını

nar sözlügün en güzel kadını beni hiç baglamaz.

nar sözlükteki dünyamı güzelleştiren kadınla ilgileniyorum.

favın mesaj at anlamı taşıması

berkhan kardeşimin bir yürüme strateşsi daha maşallah maşallah yurümeyi biraktı yurümelerini bekliyo artıkkk....yuhhhhh

be my eyes

yaklaşık 1 sene önce görme engelli adanalı bir kardeşimle irtibat kurdugum uygulamadir. faydaları saymakla bitmeyecek bir uygulama oldugu kadar görme engelli kardeslerimizii kotü insanların eline düşmesi içten bile degildir.

kadına en çok yakışan enstrüman

her kadın için aynı şeyi söylemek doğru değil.bazıları bir keman gibi eşsiz zarif ve rahatlatıcı bazılarında davul gibi kaba biçimsiz ve rahatsız edici. ama davul olanlarında uzaktan hoş gözüktüğünü atlamamak gerekir.

esrar

kendisiyle yeni yeni yakinen tanıştığım bir dost.ama şeytan gibi gözüken meleklerin arasında melek gibi gözüken bir şeytan olduğunda aşikâr.

chp'nin türkiye'nin kurtarıcısı olması

chp zihniyeti anne babasını huzurevine yerleştirip evinde kedi köpek besleme zihniyetidir istatisliklere bakarsak huzurevlerinin en çok doluluk oranı 1. ısmir.2. antalyadır. chp hiçbirzaman kurtarıcı olamamıştır ve olamayacaktır..

necip fazıl kısakürek

üstadımın çok sevdiğim bir lafı vardır, der ki ;
başı açık kadın perdesiz eve benzer perdesiz evde ya kiralık yada satılıktır.

sözlükteki erkeklerin sözlük kızlarıyla sorunu

yok öyle bişey. yarasi olan gocunur. kims3nin kimseye bişeyler sallaması söz konusun degil..

yeşil gözlü insan egosu

sanırsaın gözünden ateş çıkarıyo pezevenk yeşil olunca noluyo...
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org