yeni bir sözlük formatı yazılması gerekliliği

gerekliliği fevkalade elzem olan sözlük formatında bir kuple değişiklik yapılması durumu.

hayırlı formatlar arkadaşlar ben allafron amk. hayat nasıl gidiyor bakim?

öncelikle mülahazamı maruz görünüz. ya da görmeyiniz amk.

adeta caretta carettaların üreme alanlarında drift yaparcasına emprovizasyon entrylerinizi girdiğiniz nar sözlük adlı oluşumun halihazırda bulunan formatını birçok yeni yazarın anlamadığı oldukça aşikar. bu minvalde pek bir kıymeti harbiyesi kalmayan format adlı sokunduruk şeyin değişmesi ivedi şekilde gündeme gelmelidir.

örneğin izzeti tartışılmaz bir derya olan bu sözlükte artık tanım yapma zorunluluğu ortadan kaldırılmalıdır. ben darbuka başlığına her defasında götüne sertçe tokat atınca ses çıkaran müzik aleti yazmak zorunda mıyım amk?

hem böylece instakram kullanıcıları arasından temayüz ederek sözlüğe üye olan yeni yazarlar da ehlileşene kadar tarafımdan fütursuzca aşağılanmamış olurlar.

ayrıca sözlüğün görünümü de bu sayede belki hiç boyası bulunmayan 87 model peugeot minibüs görünümünden ziyade daha modern bir hal alır.
gerekli olmayan gerekliliktir.
tweeter mi lan burası amk? kuş gibi ötücek mi ponçik yazarlar?
ortalığın orospu olmasına sebep olur, zaten olmuş gibi.
gereği yok.
bence de yapılması gereken eylem. gerekirse bilale anlatır gibi anlatmaları lazım.

ayrıca allafron kim amk
değişiklikten ziyade herkesin kavraması adına adımların atılması gerekliliği mevcuttur. bu sebeple yönetimin olaya en kısa zamanda el atmasını tavsiye ediyorum. gerçi bizim eski yazarlarda pek sikindirik mk öküz altında buzağı aramaya bayılıyorlar ama olsun yinede yenileri ortama iyi hazırlamak gerekiyor.

misal bu entry format dışıdır.
İletisim | Kullanım Şartları | Sözlük Kuralları | Sosyal Projeler | Facebook | Twitter | İnstagram
İletişim: info@narsozluk.org
Reklam: reklam@narsozluk.org